PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ

Víno

Široký výběr stáčených a lahvových vín, dále sektů a Bag in boxů.


Stáčená vína - celkem 15 druhů - bílá, růžová, červená, ovocná, perlivá (suchá, polosuchá, polosladká). Naše speciality jsou mimo jiné: Pálava z Moravy, proSecco a Spritz (Aperol) z Itálie, lahodné víno z černého rybízu ze Slovenska atd.. Výběru a kvalitě vín věnujeme maximální pozornost a péči.

Lahvová vína - vína z cca dvaceti Vinařství převážně z Moravy ale i z Francie, Itálie, Argentiny... Máme vína jakostní, zemská, kabinetní, pozdní sběry, výběry z hroznů ale i ledová, slámová a dezertní. Vína Vám na přání rádi dárkově zabalíme.
Sekty, šumivá a perlivá vína - bohatý výběr bílých, růžových a červených z tuzemska i ze zahraničí, např. Prosseco, Frizzante, odrůdové sekty, Lambrusco ....

Bag in box 3l vína s kohoutkem - nabízíme okolo deseti odrůd v praktickém a moderním balení, které umožňuje i pomalou spotřebu neboť dovnitř k vínu se nedostává vzduch.


Stáčená vína

Lahová vína

Sekty

Bag in Box

Cider

Cider Apple Gold Strongbow, tento oblíbený jablečný perlivý nápoj stáčíme chlazený buď do lahví nebo i do kelímku s víčkem a brčkem (třeba do vlaku)


Cider

Pivo

Prodáváme tradiční pivo z českých hor značky Krakonoš a to nejen v lahvích ale i v sudech. K mání je desítka světlá i tmavá, dále světlá jedenáctka, dvanáctka a na Vánoce a Velikonoce i čtrnáctka. Naší specialitou jsou malé deseti a dvacetilitrové soudky. K sudům o velikosti 10 litrů, 20 litrů, 30 litrů a 50 litrů Vám rádi zapůjčíme pípu nebo chlazení s kompresorem. Ceny jsou velmi příznivé - jedno točené pivo pořídíte už od 10,90 Kč! Doporučujeme objednat předem.


Lahvové pivo

Sudové pivo

Alkoholické nápoje

Velký výběr kvalitních značkových nápojů, např. Karibské rumy, Whisky, Bourbony, Koňaky, Giny, Vodky, Bylinné nápoje, Ovocné destiláty, Likéry a Medoviny. Mnoho druhů máme i v dárkových krabičkách se skleničkami. Dále u nás naleznete atypické dárkové lahve (tvar auta, motorky, ryby, pistole a mnoho dalších) včetně velkých dvou až třílitrových lahví. Naší specialitou je široký výběr miniatur, které se výborně hodí např. do dárkových balíčků nebo jako pohotovostní zásoba na cesty.


Značkové lihoviny

Medoviny

Ořechy a suché plody

Nabízíme prodej oříšků a sušeného ovoce na váhu. Dle přání Vám je zabalíme např. do kornoutu, sáčku či krabičky. Máme nejen přírodní ale i obalené v hořké či mléčné čokoládě, v jogurtu, v karobu, v tiramisu, ořechy máme i pražené, solené či uzené. Výborné je ovocné želé, nugát či arašídové hrudky. Mnoho příznivců má i lékořice. Vybrané druhy, např. mrazem sušené ovoce a jiné speciality nabízíme již balené v sáčcích.


Ořechy

Sušené ovoce

Balené suché plody

Český med

Nabízíme výhradně český med od včelařů z Vysočiny a z Beskyd. Výbornou pochoutkou ke zdravému mlsání je směs ořechů a mandlí v akátovém medu.


Med

Cukrovinky

Široký výběr kvalitních bonboniér, čokolád, sušenek a mnoho dalších dobrot. Nabízíme i ručně vyráběné čokolády a čokoládové pralinky v bonboniérách různých velikostí.


Bonboniéry

Želé

Čokolády

Trubičky a sušenky

Lázeňské oplatky z Luhačovic

Káva

Najdete u nás kávy lahodných chutí od 100% Arabiky až po vyvážené směsi Arabiky a Robusty. Nabízíme např. kávu z české pražírny, dále osvědčené italské kávy na skvělé presso a mnoho dalších druhů.


Káva mletá a zrnková

Čaje

Na výběr máme kvalitní čaje černé, zelené, bílé, bylinné, ovocné a pečené. Dále máme čaje i v dárkových kazetách - plechových, dřevěnných či papírových.


Čaje

Koření

Velký výběr různých kořenících směsí i jednodruhových koření.


Koření

Sýry

Nabízíme velký výběr sýrů z celého světa (Holandsko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Španělsko atd.), které Vám buď přímo ukrojíme čerstvé a prodáme na váhu a nebo si vyberete ze zavakuovaných výkrojů. Máme i pařené sýry z Beskyd - korbáčky, nitě, pareničky, oštiepky atd. Velmi oblíbené jsou nakládané sýry ve sklenicích.


Krájené a vakuované

Pařené z Beskyd

Nakládané

Klobásy

Máme klobásy jak od malých českých výrobců tak i typické klobásy z celé Evropy, např. španělské fuety, francouzské sušené klobásy, maďarské pálivé i nepálivé klobásy, zvěřinové klobásy a mnoho dalších. Z trvanlivých salámů máme např. jehněčí, jelení nebo dančí ale rovněž uherák a jiné speciality.


Klobásy

Fuety

Zvěřinové salámy

Sušené máso

Prodáváme různé druhy sušeného masa nakrájeného na tenké plátky, např. sušenou šunku, pršut z kýty či pečeně, hovězí sušené maso atd.


Sušené maso a šunka

Paštiky a nakládané maso

Výborné paštiky a teriny ve skle od drobných českých výrobců i ze světa jistě potěší každého masožrouta. Máme i nakládané vepřové koleno a mnoho talších dobrot.


Paštiky a teriny

Naklídané maso

Dárkové balíčky

Na výběr máme celou řadu již hotových dárkových balíčků a košů (pro ty co to potřebují hned) ale rádi Vám samozřejmě připravíme i originální dárkový balíček přesně dle Vašeho přání (pro ty co tolik nespěchají). Nabízíme i dárkové poukazy v hodnotě 100,-, 200,- 500,- a 1000,- Kč.


Dárkové balíčky a koše

Dárkové poukazy

Doplňky

Na výběr máme celou řadu již hotových dárkových balíčků a košů (pro ty co to potřebují hned) ale rádi Vám samozřejmě připravíme i originální dárkový balíček přesně dle Vašeho přání (pro ty co tolik nespěchají). Nabízíme i dárkové poukazy v hodnotě 100,-, 200,- 500,- a 1000,- Kč.


Stojany na víno

Sady pomůcek

Džbány a karafy

Dárkové tašky a krabičky